פרופיל חברה

יתרונות החברה :
 • החברה הוכיחה יכולת גבוהה בתחום הקבלנות בביצוע פרויקטים בהיקיפים גדולים וידע רב בתחום.
 • החברה מתמקדת בבחירת פרויקטים ייחודים, פרויקטים מורכבים הנדסית.
 • רמת ביצוע גבוהה.
 • יכולת גמישות - מאפשרים להגיע ללקוחות חדשים ולהרחיב את היקף הפעילות.
 • חברת א.צ.ע מתמחה בעבודה מהירה ובטיחותית המאפשרת את כניסת הדיירים חודשים לפני הזמן המוסכם. אנו מתחייבים לסיים את הפרויקט לפני מועד המסירה, (כל הפרויקטים הסתיימו לפני מועד המסירה המוסכם)
 • חברה לביצוע עבודות שלד וגמר עד מפתח כולל הכל.
לקוחות מרוצים
עם לקוחותינו נמנים גופים ציבוריים, חברות עסקיות, חברות קבלניות, חברות בנייה, מפעלי תעשייה, לקוחות פרטיים ועוד.
 
אמנת השירות 
• אנו לא מתפשרים על איכות העבודה ועל טיב החומרים
• בראש מעיינינו עומדת המחויבות לשירות הלקוח, לביצוע העבודה ברמה הגבוהה ביותר, לאיכות ולעמידה בלוחות הזמנים.


חברת א.צ.ע לבבניין , קבלן רשום מס' 26028, הינה חברה לביצוע עבודות בנייה, עבודות גמר ועבודות שיפוצים בבתי עסק, וכן פרויקטים במגזר הפרטי והציבורי. 
הכוח והמוניטין שצברה החברה הולכים לפניה, ולנו לקוחות מרוצים בצפון ובמרכז הארץ.
סברי אבו ראס - בעלים ומנכ"ל סיים את לימודיו והקים את החברה בשנת 2002 כחברה פרטית.
אביו של סברי קבלן מעל-25 שנה ובעל ניסיון רב.
מנכ"ל החברה -סברי אבו ראס
א.צ.ע לבניין בע"מ  מתמחה בבניית פרויקטים גדולים
* מגדלים רב קומות (בנייני מגורים)
* שיפוצים בהיקיפים גדולים כולל הריסות וקידוחים
* עבודות שלד וגמר עד מפתיח כולל ביצוע וכולל חומר עד מסירת הפרויקט לדיירים

 
החברה בעלת נסיון רב בביצוע פרויקטים הכוללים :
1. עבודות שלד וגמר ברמות גימור גבוהות.
2. קירות בטון עם חיפויים שונים.
3. עבודות גמר ברמה גבוהה מאוד תוך יישום טכניקות וחומרים חדשים.
חברת א.צ.ע מציעה את שירותיה כקבלן שלד וגמרים

חברת א.צ.ע משמשת קבלן שלד וגמרים עד מפתח, בבניית בתים פרטיים,  בניית מגדלים - בתי מגורים, בניית מבנה מסחרי, בניית מבנים ציבוריים, שיפוצים וכל פרויקט בנייה, איתנו תוכלו להיות רגועים ובטוחים כי המבנה יהיה חזק לאורך שנים רבות.
חברת א.צ.ע מנוסה ומקצועית, מתמחה בעבודות שלד וגמר, עם תוצאות מוכחות המדברות בעד עצמן. שלד המבנה הינו מרכיב חשוב ביותר בכל בניין, הוא קובע את חוזקו, עמידותו ושאר מאפיינים הנדסיים, אין מקום לפשרות בבניית השלד והגמר , והכרחי לעבוד לפי התכנון האדריכלי וההנדסי. כקבלני שלד, וגמר, חברת א.צ.ע מלווה את לקוחותיה באופן אישי וצמוד לאורך כל שלבי הבנייה, אנשי המקצוע של החברה מנוסים ומיומנים במיוחד. חברת א.צ.ע אחראית לביצוע מדויק ואיכותי, אנו מבצעים בצורה מקצועית את כל השלבים השונים בתהליך – אזורי השענה, מדידות, אלמנט טרום, דפורמציה, טפסנות, חפירת, הריסות, קידוחים, עבודות גמרים, הכל מושלם עד מסירת הפרויקט .
חברת א.צ.ע הינה חברה רשומה * ומעסיקה עובדים מיומנים עבור כלל מרכיבי הבנייה, החברה פועלת גם בתור קבלן גמר ולרוב מנהלת את היבט הביצוע של פרויקטי בנייה מגוונים.

קבלן מורשה לביצוע עבודות שלד וגמרים
חברת א.צ.ע הינה חברת בניין מורשה, החברה מחזיקה בכל הרישיונות והתעודות הרלבנטיים לביצוע עבודות שלד, גמרים, שיפוצים, ופיתוח תשתיות.
כקבלן בניין רשום אנו מוסמכים בסיווג המתאים לעבודות השלד עד מפתח, הפיתוח והתשתיות, כמו גם לביצוע עבודות גמר ופרויקטי בנייה מורכבים באופן כללי. עבודות השלד חייבות להיות מדויקות ואיכותיות, אין שום מקום לפשרות. כל פגם או ליקוי בשלד עשוי להוביל למכלול בעיות הנדסיות ותפעוליות בהמשך ולהוצאות גדולות מצד הגורמים המעורבים. לכן חברת א.צ.ע מקפידה על הפרטים ועל התכנון ועובדת רק עם חומרי הבנייה הטובים ביותר, עם עובדים מיומנים במיוחד ומבצעת בדיקות שלד מקיפות לאורך התהליך על מנת לוודא כי הכל מתנהל בצורה הטובה ביותר.

קבלן השלד

חברת א.צ.ע כקבלן הבניין האחראי על כל ביצוע עבודות הבנייה או אם אנו משמשים רק בתור קבלן שלד ייעודי, אנו הגורם האחראי על כל היבטי בניית הפרויקט  – החל מעבודה צמודה עם המודד וקבלן עבודות העפר בשלבים הראשוניים, דרך ביצוע עבודות התשתית לחשמל ואינסטלציה , טייח, ריצוף, אלומיניום, צבע, מסגרות, חיפוי אבן, ועד מסירת הפרויקט ליזם ולדיירים. קבלן השלד בונה את המבנה מן היסוד – והוא האחראי לעמידות המבנה ולבסיס של כל מה שמגיע מעבר לשלד. השלד כולל את יסודות המבנה, יציקות בטון ראשוניות, קורות חיזוק, עמודים, בניית המבנה עצמו מבחינת קירות, פתחים לחלונות, גגות, תקרות וכדומה ועוד היבטים רבים. שלד סטנדרטי בבנייה בישראל הינו שלד מבטון, בלוקים וברזלים. מרכיבים בביצוע שלד הם רבים וחייבים להתבצע באופן מדויק ואיכותי.
 
תפקידו של קבלן שלד כוללים:
· עבודה מול ובצמוד למודד – מיקום הנכס, גבהים, מיקום יסודות וכו´.
· פיתוח השטח, עבודות עפר, יישור וכו´
· חפירת כלונסאות ליסודות ויציקת בטון ליסודות.
· יציקות בטון לרצפה, איטום.
· יציקת קורות היסוד לבית – חיזוק והעברת עומסים.
· יציקות בטון של עמודי בטון וחיזוק, קורות חיזוק ומעטפת חיצונית לבית.
· יציקת תקרות / גגות.
· חלוקת הבית לחדרים, בניית קירות וכדומה מבלוקים או ביציקות בטון.
· בניית ממ"ד תקני.
· עבודות חשמל , הכנות לפני טייח , הארקות.
· עבודות אינסטלציה , הכנות לפני הטייח
· הכנות מבניות למרכיבים מיוחדים ועוד .....
 
חברת א.צ.ע, בהיותה חברה מנוסה ומוסמכת , מבצעת את העבודות עם צוות עובדים קבוע ומיומן של החברה .

חומרי בנייה
בבניית השלד, החומרים חייבים להיות איכותיים ומתאימים לתכנון ולתנאי השטח. השלד כולל יציקות בטון, קורות תמיכה, עמודי תמיכה וחיזוק, ממ"ד שחייב להיות תקני וחזק, תקרות, גגות, קומות שונות, מרתפים ועוד – ולכן הכל חייב להיות חזק, אמין ועמיד ללא פשרות.
אנו דואגים לפועלים מיומנים ומומחים בתחומם ומספקים את חומרי הבנייה המתאימים לאתר. כך נוכל להבטיח רמה גבוהה ולא מתפשרת של הבנייה וחומרי הגלם השונים. בבטון אנו עובדים עם ספקים מוכרים ואיכותיים וכמובן מבצעים בדיקות איכות לאורך כל הדרך.
ניתן באופן כללי לעבוד בשיטה בה הלקוח או קבלן הבניין האחראי מספק את חומרי הבניין וקבלן השלד מגיע רק עם הפועלים לביצוע העבודה – אך יש חשיבות אדירה לשימוש בחומרים איכותיים ומתאימים.

בדיקות הנדסיות לשלד
במהלך בניית השלד של כל מבנה מבוצעות בדיקות הנדסיות שונות. הבדיקות בוחנות נושאים כגון חוזק, עמידה בתקנים, ליקויי בנייה ושאר היבטים העשויים להשפיע על המבנה עצמו. אנו מקפידים על ביצוע הבדיקות הדרושות – על ידי גורמים מקצועיים מוסמכים ומוכרים בתחום. הבדיקות כוללות לדוגמה את בחינת הבטון לאחר התקשות והתייבשות, בדיקת חומרי הגלם, בדיקות עמידות שונות, בדיקות יציבות, בדיקות ליקויי בנייה בשלב השלד, וכן הלאה בהתאם לפרויקט ולדרישות.

 
חברת א.צ.ע מציעה את שירותיה כקבלן גמר
עבודות הגמר בפרויקט קובעות כיצד יראה הנכס מבחינת הגימור, הקפדה על פרטים וכמובן עמידה בתכנון האדריכלי וההנדסי. כמו כן לעבודות הגמר יש משמעות תפעולית ושימושית במבנה, בעיקר בהקשר לנושאים כגון חשמל, אינסטלציה, תקשורת, טייח, ריצוף, צבע, מסגרות, אבן, גינון, אלומיניום, מעקות, וכדומה. השלב הבא אחרי השלד הוא עבודות גמר – עליו ממונה באופן טבעי קבלן גמר.
 
חברת א.צ.ע מתמחה בעבודות הגמרים
קבלן הגמר הינו הגורם המקצועי האחראי על הביצוע בפועל ועל הביצוע המדויק של כל עבודות הגמר בפרויקט. הכוונה היא פחות לעבודות מבניות והנדסיות ויותר לעבודות הקשורות להשלמת מרכיבי המבנה והשלמת על הפרויקט עד למסירתו. קבלן הגמר יכול להיות גורם מתמחה ומקצועי הנשכר רק לצורך עבודות הגמר ולחלופין הוא יכול להיות קבלן בניין המבצע בפועל את כל היבטי הבנייה מהכנת השטח ובניית השלד ועד ביצוע עבודות הגמר ומסירת הנכס. קבלן גמר נקרא לעיתים קבלן עד מפתח.

תחומי האחריות:
עבודות הגמר מספקות ללקוח בית / מבנה מוכן לשימוש ותואם לכל היבטי התכנון האדריכלי, ההנדסי ושל מרכיבים נוספים כמו חשמל ואינסטלציה. אנו כקבלני גמר מחויבים לעבודה מדויקת ואיכותית ללא פשרות, באמצעות מומחים לעבודות השונות ובהתאם לתכנון ולסיכומים על הלקוח או הקבלן האחראי. תחומי האחריות של קבלן הגמר כוללים למעשה את כל עבודות הגימור והבנייה אשר הופכים מבנה משלד בטון למבנה שימושי.
קבלן גמר מתאם עם כל בעלי המקצוע וקבלני המשנה, מפקח עליהם, דואג שהכל מתנהל לפי התכנון, מתזמן את העבודות בהתאם לשלבי ביצוע והתקדמות.
 
עבודות ותחומים הנכללים במסגרת עבודות הגמר ואחריות קבלן הגמר הם:
· טיוח חיצוני ופנימי של המבנה.
· ריצוף מלא, כולל פאנלים.
· צביעת הקירות מבחוץ ומבפנים.
· השלמת עבודות החשמל עד לרמת מסירת הנכס.
· השלמת עבודות האינסטלציה – חיבור לביוב, חיבורי מים.
· התקנת כלים סניטריים.
· הכנסות למזגנים, קמין.
· משקופים לדלתות.
· חלונות ועבודות אלומיניום שונות.
· עבודות נגרות.
· איטום הגג והמבנה , בידוד.
· חיפויים חיצוניים ופנימיים.
· דלתות חוץ ופנים.
· התקנת מטבחים ושיש .
· התקנת מרכיבים שונים כגון מזגנים, מערכות אזעקה, רכיבים טכנולוגיים וכן הלאה.
· ניקיון סופי ויסודי של המבנה לפני המסירה הסופית ללקוח.
· הוצאת טופס 4.
 

אזורי פעילות – בצפון ובמרכז
חברת א.צ.ע  מציעה ניסיון רב ואיכותי בניהול פרויקטים בבנייה ועבודות הנדסיות שונות, מבנים מסחריים, מבנים למגורים, ומבניי ציבור בישראל.
מבחינת עבודות עד מפתח – כמובן שאנו משמשים גם קבלני גמר באזורים אלו ולרוב בתור קבלני בניין מלאים ואחראיים על הפרויקט כולו. ניתן לשכור את שירותי החברה בתור קבלן.
 


צוות החברה
 • אבו ראס סברי , מנכל החברה
 • אבו ראס עלי , מנכל החברה
 • אבו ראס מחמד , אחראי ציוד
 • מנהל חשבונות
 • עורך דין
 • מהנדס בניין
 • מנהלי עבודה
 • קבוצת פועלים לתיקוני שנת בדק
 • בחברה מעל 20 קבלני משנה קבועים , ( ספקים , קבלני שלד , קבלני גמרים ) .
 

א.צ.ע לבניין בע"מ –  ביצוע עבודות שלד וגמר,  טל: 054-8088370, פקס: 04-6455892
כתובת: כפר עילוט ליד מרכז פיס לנוער , ת.ד. 1094 , מיקוד 16970 Email  atsa3.lbenian@gmail.com